Zatoč s diastázou!

Kniha Diastáza
 • E-book “Diastáza od A do Z” nahradila jedinečná KNIHA Diastáza (2021), která zodpoví všechny Vaše otázky ohledně rozestupu břišních svalů a naučí Vás s tělem pracovat tak, aby byly výsledky brzy viditelné.

 • Systém COREyoga nabízí také jedinečný E-KURZ se cvičením na redukci diastázy břišních svalů (workshopy a výuková cvičební videa, elektronická skripta s více než 100 cviky na každý den, kompletní program na 3 měsíce).
 • Individuální poradenství a trénink – vzhledem k individuálním “vstupním” podmínkám Vašich těl (postavení těla, svalová a fasciální rovnováha, míra závažnosti diastázy…), se také samozřejmě můžete objednat na individuální lekci. Osvojíte si mnoho cviků a sestav pro maximální efekt aktivace CORE.
 • V Praze se pravidelně konají také WORKSHOPY “Jóga a diastáza”, kde si během 2 hodin osvojíte základní pravidla systému COREyoga a naučíte se aktivovat střed těla tak, aby bříško bylo nejen estetické, ploché, ale zejména funkční. Nově nabízíme také workshopy “Pánevní dno”.
 • Pokud se zajímáte o problematiku diastázy, baví Vás svět jógy/pilates a zdravého životního stylu, sledujte mne na FB stránkách nebo na Instagramu. Ráda také zodpovím Vaše dotazy na e-mailu nebo telefonicky.

       
          

7 Comments

Comments are closed.