Trénink a poradenství

Poskytuji individuální poradenství a tréninky pro ženy i muže, kteří se chtějí naučit lépe vnímat a ovládat své tělo, zlepšit držení těla, využívat CORE během celého dne – aktivovat hluboké břišní svaly/redukovat diastázu a navrátit tělu základní funkčnost, bezbolestnost a krásu. Pracuji s tělem jako s celkem složeným z mnoha součástí, společně fungujících v souladu (proto se zaměřuji i na činnost chodidel, práci s dechem, pohyb končetin, páteř, elasticitu tkání, práci s jizvami atd.).

S čím vám pomohu?
Pro koho jsou soukromé lekce určeny?
Soukromou lekci nedoporučuji absolvovat v těchto případech:
Kde soukromé lekce probíhají?
Mohu s sebou vzít dítě/děti/doprovod?
jak jsou soukromé lekce rozděleny?
Doporučuji se vzdělávat a trénovat následovně:
Co si s sebou vzít na soukromou lekci?
Individuální poradenství a trénink
1. Co IPaT zahrnuje? • Druhou část e-booku - e-book "Jak na diastázu v praxi" je koncipován jako výuková skripta, kde se dozvíte vše o postavení těla, běžném denním pohybu, najdete zde důkladné popisy a foto všech cviků, stejně jako rozvrh denních sestav. E-book je zasílán v předstihu, aby se klient zorientoval a na lekci se již pracovalo prakticky. • Míček na cvičení - každý klient obdrží míček, který využije při rehabilitaci. 2. Délka IPaT? Lekce trvá zhruba 1,5 hod - a je rozdělena na několik částí. Začínáme seznámením se životním stylem a zodpovězením dotazů klienta, pokračujeme diagnostikou tělesného postoje, funkce břišního svalstva a případné diastázy a končíme instruktáží jednotlivých cviků. V databázi více jak 50 cviků na posílení CORE a zúžení diastázy jsou zahrnuty i pozice z jógy - na přání klienta (a dle časových možností) je možno doplnit krátkou jógovou sestavu. Vše po domluvě. 3. Cena IPaT?1200 Kč • 1600 Kč/ při 2 účastnících - doba lekce se úměrně prodlužuje Platba probíhá v hotovosti na lekci (prosím, mějte pokud možno připravenou přesnou částku).
Lekce COREyogy
1. Co lekce COREyogy zahrnuje?Každá lekce je unikátní a jejich sled je propracován tak, aby se klient naučil pracovat s celým svým tělem. O tom, jak je lekce koncipována se dozvíte zde (rozklikni). Na každé lekci se naučíme pracovat s novými pomůckami (míčky, overball, válec, BOSU, bločky a další), zaměříme se na jinou část/systém našeho těla nebo jógový směr (např. lymfatický systém, záda, chodidla, uvolnění „ženských bolestí“, relaxace, varianty pozdravů slunci atd.) a osvojíme si různé fígle a triky na aktivaci CORE v běžném životě. • E-book „Jak na diastázu v praxi“. • Pro některé lekce COREyogy jsou vypracována pracovní skripta. • Možnost zakoupení některých rehabilitačních pomůcek, které se na lekci využívaly. 2. Délka lekce COREyogy? Lekce trvá zhruba 1 hodinu (až 75 minut). 3. Cena lekce COREyogy? • 800 Kč • 1200 Kč/ při 2 účastnících • 1500 Kč/ při 3 účastnících Platba probíhá v hotovosti na lekci (prosím, mějte pokud možno připravenou přesnou částku). [/su_service]
Rezervace soukromé lekce
Pro rezervaci individuální lekce mi napište na tento e-mail: yogasannou@seznam.cz nebo do níže uvedeného kontaktního formuláře. • Ve zprávě mi, prosím, sdělte: o Jméno a příjmení o Telefonický kontakt (důležité pro případné urgentní změny, uložte si i mé telefonní číslo: 605 909 762). o Důvod vyhledání mé odborné pomoci (vzdělání, podezření na diastázu, ochablé svalstvo, bolesti, kýla, jóga …). o Počet osob na lekci, případný doprovod (děti + hlídání). o O jakou soukromou lekci máte zájem + specifická přání – co jste již u mne absolvoval/a (jsem po workshopu, IPaT, první lekci COREyogy apod.). o Zda-li nemáte alergii nebo strach z pejska (jsme domácnost s malou čivavkou). • Před termínem lekce klientovi zasílám na e-mail e-book "Jak na diastázu v praxi", doporučuji předem nastudovat (obě části, tedy i e-book „Diastáza od A do Z“). • Lekce si vždy oboustranně potvrzujeme pár dnů před jejím termínem. Pakliže se vám neozývám, prosím, napište mi, ať s vámi počítám (i to se mi stalo a proto tomu chci aktivně předcházet :-)).

 

Aktuálně volné termíny
ČT 31. 10. 2019 od 17:30 hod
ÚT 5. 11. 2019 od 17:30 hod
ČT 7. 11. 2019 od 17:30 hod
ÚT 19. 11. 2019 od 17:30 hod
ÚT 26. 11. 2019 od 17:30 hod
SO 14. 12. 2019 od 9:00 hod
NE 15. 12. 2019 od 17:00 hod

 

MÁM ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ LEKCI

vybraný termín, důvod vyhledání mé pomoci, počet osob, specifická přání - dítě/doprovod