Trénink a poradenství

Poskytuji individuální poradenství a tréninky pro ženy i muže, kteří se chtějí naučit lépe vnímat a ovládat své tělo, zlepšit držení těla, využívat CORE během celého dne – aktivovat hluboké břišní svaly/redukovat diastázu a navrátit tělu základní funkčnost, bezbolestnost a krásu. Pracuji s tělem jako s celkem složeným z mnoha součástí, společně fungujících v souladu (proto se zaměřuji i na činnost chodidel, práci s dechem, pohyb končetin, páteř, elasticitu tkání, práci s jizvami atd.).

S čím vám pomohu?
Pro koho jsou soukromé lekce určeny?
Soukromou lekci nedoporučuji absolvovat v těchto případech:
Kde soukromé lekce probíhají?
Mohu s sebou vzít dítě/děti/doprovod?
jak jsou soukromé lekce rozděleny?
Doporučuji se vzdělávat a trénovat následovně:
Co si s sebou vzít na soukromou lekci?
Individuální poradenství a trénink
1. Co IPaT zahrnuje? • Druhou část e-booku - e-book "Jak na diastázu v praxi" je koncipován jako výuková skripta, kde se dozvíte vše o postavení těla, běžném denním pohybu, najdete zde důkladné popisy a foto všech cviků, stejně jako rozvrh denních sestav. E-book je zasílán v předstihu, aby se klient zorientoval a na lekci se již pracovalo prakticky. • Míček na cvičení - každý klient obdrží míček, který využije při rehabilitaci. 2. Délka IPaT? Lekce trvá zhruba 1,5 hod - a je rozdělena na několik částí. Začínáme seznámením se životním stylem a zodpovězením dotazů klienta, pokračujeme diagnostikou tělesného postoje, funkce břišního svalstva a případné diastázy a končíme instruktáží jednotlivých cviků. V databázi více jak 50 cviků na posílení CORE a zúžení diastázy jsou zahrnuty i pozice z jógy - na přání klienta (a dle časových možností) je možno doplnit krátkou jógovou sestavu. Vše po domluvě. 3. Cena IPaT?1200 Kč • 1600 Kč/ při 2 účastnících - doba lekce se úměrně prodlužuje Platba probíhá v hotovosti na lekci (prosím, mějte pokud možno připravenou přesnou částku).
Lekce COREyogy
1. Co lekce COREyogy zahrnuje?Každá lekce je unikátní a jejich sled je propracován tak, aby se klient naučil pracovat s celým svým tělem. O tom, jak je lekce koncipována se dozvíte zde (rozklikni). Na každé lekci se naučíme pracovat s novými pomůckami (míčky, overball, válec, BOSU, bločky a další), zaměříme se na jinou část/systém našeho těla nebo jógový směr (např. lymfatický systém, záda, chodidla, uvolnění „ženských bolestí“, relaxace, varianty pozdravů slunci atd.) a osvojíme si různé fígle a triky na aktivaci CORE v běžném životě. • E-book „Jak na diastázu v praxi“. • Pro některé lekce COREyogy jsou vypracována pracovní skripta. • Možnost zakoupení některých rehabilitačních pomůcek, které se na lekci využívaly. 2. Délka lekce COREyogy? Lekce trvá zhruba 1 hodinu (až 75 minut). 3. Cena lekce COREyogy? • 800 Kč • 1200 Kč/ při 2 účastnících • 1500 Kč/ při 3 účastnících Platba probíhá v hotovosti na lekci (prosím, mějte pokud možno připravenou přesnou částku). [/su_service]
Rezervace soukromé lekce a volné termíny
Jak probíhá rezervace?
Aktuálně volné termíny:

MÁM ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ LEKCI